Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Tolvaly Ferenc - Húsz év múlva / Szent Ignác útja (Könyv+DVD)

3.950 Ft
Menny.:db
Szállítási díj: 1.750 Ft
Cikkszám: D02220

A legmélyebb válságból is van kiút - üzeni a regény főhőse, aki a pandémia alatt járja meg a Camino Ignacianót, vagyis Szent Ignác útját. A még kevesek által ismert spanyolországi zarándokúton egy lelki vezető tárja fel neki és három zarándoktársának az új élet reményét.
Az El Camino - Az út írója húsz évvel a Szent Jakab-út után ismét elindul, hogy megértse az elmúlt két évtized lélektörténéseit és kihívásait. A baszkföldi Loyolából a katalóniai Manresáig vezető hatszáznegyven kilométeres utat választja, amelyen ötszáz évvel ezelőtt Loyolai Szent Ignác, a világ legnagyobb létszámú szerzetesrendjének alapítója megtért. A regénybeli utazás során úgy tűnik, a lelki vezető Szent Ignác időtlen személyiségét ölti magára, így az ő lelki fejlődésének egykori tapasztalatait is megosztja a zarándokokkkal.
A regény alapján készült forgatókönyvből az író 2020 nyarán Spanyolországban forgatta a Szent Ignác útja című filmjét, amit a kötettel együtt megvásárolhatnak.

Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor

Facebook kommentek